Interface da Pontinha : Rua José Saramago, 1675-180 Lisboa, Portugal


Dostępne informacje o Interface da Pontinha :




Nazwa: Nazwa

Interface da Pontinha

Adres: Adres

Rua José Saramago, 1675-180 Lisboa, Portugal

Pojemność: Pojemność

1000 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

Câmara Municipal de Lisboa

Kontakt: Kontakt

+351 21 817 0552

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę



Cennik Interface da Pontinha

ryczałt ➜ bezpłatnie


Więcej parkingów w Lisboa

O Interface da Pontinha :

Interface da Pontinha to parking przy Rua José Saramago, 1675-180 Lisboa, Portugal w Lisboa w Szwajcarii. Ma 1000 wyznaczonych miejsc postojowych. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+351 21 817 0552


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę


W pobliżu Interface da Pontinha:

38 Rua José Farinha

38 Rua José Farinha, 1500-700 Lisboa, Portugal
0.17 km stąd

Czytaj więcej
38 Rua José Farinha

38 Rua José Farinha, 1500-628 Lisboa, Portugal
0.17 km stąd

Czytaj więcej
34 Rua José Farinha

34 Rua José Farinha, 1500-700 Lisboa, Portugal
0.17 km stąd

Czytaj więcej
34 Rua José Farinha

34 Rua José Farinha, 1500-628 Lisboa, Portugal
0.17 km stąd

Czytaj więcej
40 Rua José Farinha

40 Rua José Farinha, 1500-700 Lisboa, Portugal
0.18 km stąd

Czytaj więcej
Rua José Farinha

Rua José Farinha, 1500 Lisboa, Portugal
0.18 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Interface da Pontinha znajduje się pod adresem Rua José Saramago, 1675-180 Lisboa, Portugal, Lisboa. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

ryczałt ➜ bezpłatnie

  • Interface da Pontinha oferuje 1000 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Interface da Pontinha to parking typu: Poza ulicą, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem Interface da Pontinha zarządza Câmara Municipal de Lisboa.

Telefon: +351 21 817 0552

.


Więcej parkingów w Lisboa Pokaż trasę Udostępnij