9, rue Marie-Louise Tidick-Ulveling : 9, rue Marie-Louise Tidick-Ulveling, 2713 Luxembourg, Luxembourg


Dostępne informacje o 9, rue Marie-Louise Tidick-Ulveling :




Nazwa: Nazwa

9, rue Marie-Louise Tidick-Ulveling

Adres: Adres

9, rue Marie-Louise Tidick-Ulveling, 2713 Luxembourg, Luxembourg

Pojemność: Pojemność

62 miejsc (+2 )

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

Ville de Luxembourg

Kontakt: Kontakt

+352 47 96 23 10

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Płatności: Płatności

Bilet za szybą

Udogodnienia Udogodnienia
  • Miejsca dla niepełnosprawnych
Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje płatności mobilne
Ograniczenia Ograniczenia
  • Brak ograniczeń poza podanymi godzinami


Cennik 9, rue Marie-Louise Tidick-Ulveling

1h (Pon-Pt 8:00-18:00) ➜ EUR 1.00
maks. postój 3h (Pon-Pt 8:00-18:00)
bezpłatnie poza podanymi godzinami


Więcej parkingów w Luxembourg

O 9, rue Marie-Louise Tidick-Ulveling :

9, rue Marie-Louise Tidick-Ulveling to parking przy 9, rue Marie-Louise Tidick-Ulveling, 2713 Luxembourg, Luxembourg w Luxembourg w Szwajcarii. Ma 62 wyznaczonych miejsc postojowych. 2 z nich jest zarezerwowanych dla osób z niepełnosprawnością. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+352 47 96 23 10


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę


W pobliżu 9, rue Marie-Louise Tidick-Ulveling:

57, rue Gioacchino Rossini

57, rue Gioacchino Rossini, 2451 Luxembourg, Luxembourg
0.07 km stąd

Czytaj więcej
157, mühlenweg

157, mühlenweg, 2155 Luxembourg, Luxembourg
0.11 km stąd

Czytaj więcej
8, place Sauerwiss

8, place Sauerwiss, 1953 Luxembourg, Luxembourg
0.16 km stąd

Czytaj więcej
22, rue de Gasperich

22, rue de Gasperich, 1278 Luxembourg, Luxembourg
0.19 km stąd

Czytaj więcej
Rue Jacques Stas

Rue Jacques Stas, 2549 Luxembourg, Luxembourg
0.2 km stąd

Czytaj więcej
7, place Sauerwiss

7, place Sauerwiss, 1953 Luxembourg, Luxembourg
0.23 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

9, rue Marie-Louise Tidick-Ulveling znajduje się pod adresem 9, rue Marie-Louise Tidick-Ulveling, 2713 Luxembourg, Luxembourg, Luxembourg. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

1h (Pon-Pt 8:00-18:00) ➜ EUR 1.00
maks. postój 3h (Pon-Pt 8:00-18:00)
bezpłatnie poza podanymi godzinami

  • Miejsca dla niepełnosprawnych

  • Akceptuje monety
  • Akceptuje płatności mobilne

  • Brak ograniczeń poza podanymi godzinami

  • 9, rue Marie-Louise Tidick-Ulveling oferuje 62 miejsc parkingowych dla pojazdów. 2 z tych miejsc jest zarezerwowanych dla osób z niepełnosprawnością.

  • 9, rue Marie-Louise Tidick-Ulveling to parking typu: Poza ulicą, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem 9, rue Marie-Louise Tidick-Ulveling zarządza Ville de Luxembourg.

Telefon: +352 47 96 23 10

.


Więcej parkingów w Luxembourg Pokaż trasę Udostępnij