Vesturgata 57 : Vesturgata 57, 101 Reykjavíkurborg, Iceland


Dostępne informacje o Vesturgata 57 :




Nazwa: Nazwa

Vesturgata 57

Adres: Adres

Vesturgata 57, 101 Reykjavíkurborg, Iceland

Pojemność: Pojemność

10 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Przy ulicy / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

Bílastæðasjóður Reykjavíkur

Kontakt: Kontakt

+354 411 1111

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Płatności: Płatności

Płatność po numerze rejestracyjnym

Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje karty kredytowe
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje płatności mobilne


Cennik Vesturgata 57

1h (Pon-Pt 9:00-21:00; Sob-Ndz 10:00-21:00) ➜ ISK 230.00
bezpłatnie poza podanymi godzinami


Więcej parkingów w Reykjavíkurborg

O Vesturgata 57 :

Vesturgata 57 to parking przy Vesturgata 57, 101 Reykjavíkurborg, Iceland w Reykjavíkurborg w Szwajcarii. Ma 10 wyznaczonych miejsc postojowych. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+354 411 1111


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę


W pobliżu Vesturgata 57:

Framnesvegur 2

Framnesvegur 2, 101 Reykjavíkurborg, Iceland
0.01 km stąd

Czytaj więcej
Seljavegur 1

Seljavegur 1, 101 Reykjavíkurborg, Iceland
0.04 km stąd

Czytaj więcej
Vesturgata 53

Vesturgata 53, 101 Reykjavíkurborg, Iceland
0.04 km stąd

Czytaj więcej
Nýlendugata 45

Nýlendugata 45, 101 Reykjavíkurborg, Iceland
0.05 km stąd

Czytaj więcej
Seljavegur 3

Seljavegur 3, 101 Reykjavíkurborg, Iceland
0.06 km stąd

Czytaj więcej
Ránargata 51

Ránargata 51, 101 Reykjavíkurborg, Iceland
0.06 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Vesturgata 57 znajduje się pod adresem Vesturgata 57, 101 Reykjavíkurborg, Iceland, Reykjavíkurborg. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

1h (Pon-Pt 9:00-21:00; Sob-Ndz 10:00-21:00) ➜ ISK 230.00
bezpłatnie poza podanymi godzinami

  • Akceptuje karty kredytowe
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje płatności mobilne

  • Vesturgata 57 oferuje 10 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Vesturgata 57 to parking typu: Przy ulicy, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem Vesturgata 57 zarządza Bílastæðasjóður Reykjavíkur.

Telefon: +354 411 1111

.


Więcej parkingów w Reykjavíkurborg Pokaż trasę Udostępnij