Comos Parking : Λεωφόρος Κηφισίας 125, 11524 Αθήνα, Greece


Dostępne informacje o Comos Parking :




Nazwa: Nazwa

Comos Parking

Adres: Adres

Λεωφόρος Κηφισίας 125, 11524 Αθήνα, Greece

Pojemność: Pojemność

500 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Garaż

Operator: Operator

Prestige Park ΕΠΕ

Kontakt: Kontakt

+30 21 0692 2532

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Płatności: Płatności

Obsługa parkingu

Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje karty kredytowe
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty
Limity wymiarów Limity wymiarów
  • Maks. wysokość 2.00 m


Cennik Comos Parking

1h ➜ EUR 4.00
każda kolejna 1h ➜ EUR 1.00
Nocny (wjazd po 20:00, wyjazd przed 8:00) ➜ EUR 5.00


Więcej parkingów w Αθήνα

O Comos Parking :

Comos Parking to parking przy Λεωφόρος Κηφισίας 125, 11524 Αθήνα, Greece w Αθήνα w Szwajcarii. Ma 500 wyznaczonych miejsc postojowych. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+30 21 0692 2532


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę


W pobliżu Comos Parking:

Parking Pa-Ex

Λεωφόρος Κηφισίας 135, 11524 Αθήνα, Greece
0.1 km stąd

Czytaj więcej
Σταθμός Αυτοκινήτων Ηλέκτρα

Συνταγματάρχου Δαβάκη 1, 115 26 Αθήνα, Greece
0.16 km stąd

Czytaj więcej
Σεβαστουπόλεως 131

Σεβαστουπόλεως 131, 11526 Αθήνα, Greece
0.23 km stąd

Czytaj więcej
Paradise Parking

Σεβαστουπόλεως 113, 11526 Αθήνα, Greece
0.24 km stąd

Czytaj więcej
Μόσχου 1

Μόσχου 1, 115 26 Αθήνα, Greece
0.27 km stąd

Czytaj więcej
Σεβαστουπόλεως 135

Σεβαστουπόλεως 135, 11526 Αθήνα, Greece
0.27 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Comos Parking znajduje się pod adresem Λεωφόρος Κηφισίας 125, 11524 Αθήνα, Greece, Αθήνα. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

1h ➜ EUR 4.00
każda kolejna 1h ➜ EUR 1.00
Nocny (wjazd po 20:00, wyjazd przed 8:00) ➜ EUR 5.00

  • Akceptuje karty kredytowe
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty

  • Maks. wysokość 2.00 m

  • Comos Parking oferuje 500 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Comos Parking to parking typu: Poza ulicą, Garaż.

  • Parkingiem Comos Parking zarządza Prestige Park ΕΠΕ.

Telefon: +30 21 0692 2532

.


Więcej parkingów w Αθήνα Pokaż trasę Udostępnij