Galeria Cubicon : Staré Grunty 24, 841 04 Bratislava, Slovakia


Beschikbare details van Galeria Cubicon :




Naam: Naam

Galeria Cubicon

Adres: Adres

Staré Grunty 24, 841 04 Bratislava, Slovakia

Capaciteit: Capaciteit

250 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

SG Shopping, s.r.o.

Contact: Contact

+421 2/502 612 30

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 06:00–22:00
Dinsdag: 06:00–22:00
Woensdag: 06:00–22:00
Donderdag: 06:00–22:00
Vrijdag: 06:00–22:00
Zaterdag: 07:30–22:00
Zondag: 07:30–22:00

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto


Prijzen bij Galeria Cubicon

vast tarief (Ma-Vr 6:00-22:00; Za-Zo 7:30-22:00) ➜ gratis


Meer parkeren in Bratislava

Over Galeria Cubicon :

Galeria Cubicon is een parkeerlocatie aan Staré Grunty 24, 841 04 Bratislava, Slovakia in Bratislava, Zwitserland. Er zijn 250 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+421 2/502 612 30


Openingstijden :
Maandag: 06:00–22:00
Dinsdag: 06:00–22:00
Woensdag: 06:00–22:00
Donderdag: 06:00–22:00
Vrijdag: 06:00–22:00
Zaterdag: 07:30–22:00
Zondag: 07:30–22:00


In de buurt van Galeria Cubicon:

Galeria Cubicon Garaz

Staré Grunty 24, 841 04 Bratislava, Slovakia
0.05 km afstand

Meer lezen
Staré Grunty

Staré Grunty, 811 07 Bratislava, Slovakia
0.13 km afstand

Meer lezen
Westend Plazza

Lamačská 3, 811 04 Bratislava, Slovakia
1.41 km afstand

Meer lezen
Borská

Borská, 841 04 Bratislava, Slovakia
1.57 km afstand

Meer lezen
Borská

Borská, 841 04 Bratislava, Slovakia
1.57 km afstand

Meer lezen
NUDCH Kramáre

Limbová ulica č. 1, 83341 Bratislava, Slovakia
1.87 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Galeria Cubicon is gevestigd op Staré Grunty 24, 841 04 Bratislava, Slovakia, Bratislava. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 06:00–22:00
Dinsdag: 06:00–22:00
Woensdag: 06:00–22:00
Donderdag: 06:00–22:00
Vrijdag: 06:00–22:00
Zaterdag: 07:30–22:00
Zondag: 07:30–22:00

vast tarief (Ma-Vr 6:00-22:00; Za-Zo 7:30-22:00) ➜ gratis

  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto

  • Galeria Cubicon biedt 250 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Galeria Cubicon is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Galeria Cubicon wordt beheerd door SG Shopping, s.r.o..

Telefoon: +421 2/502 612 30

.


Meer parkeren in Bratislava Routebeschrijving Delen