Miera iela 2 : Miera iela 2, LV-1001 Rīga, Latvia


Beschikbare details van Miera iela 2 :




Naam: Naam

Miera iela 2

Adres: Adres

Miera iela 2, LV-1001 Rīga, Latvia

Capaciteit: Capaciteit

2 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Op straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

RP SIA „Rīgas satiksme”

Contact: Contact

+371 67 605 843

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Betaald parkeren met ticket

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert creditcards
  • Accepteert mobiele betalingen


Prijzen bij Miera iela 2

Minimumtarief (Ma-Vr 8:00-20:00; Za 9:00-17:00) ➜ EUR 0.40
1h (Ma-Vr 8:00-20:00; Za 9:00-17:00) ➜ EUR 1.50
elke extra 1h (Ma-Vr 8:00-20:00; Za 9:00-17:00) ➜ EUR 2.00
Feestdagen (Ma-Vr 8:00-20:00; Za 9:00-17:00) ➜ gratis
gratis buiten de vermelde uren


Meer parkeren in Rīga

Over Miera iela 2 :

Miera iela 2 is een parkeerlocatie aan Miera iela 2, LV-1001 Rīga, Latvia in Rīga, Zwitserland. Er zijn 2 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+371 67 605 843


Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend


In de buurt van Miera iela 2:

Miera iela 21

Miera iela 21, LV-1001 Rīga, Latvia
0.01 km afstand

Meer lezen
Miera iela 23

Miera iela 23, LV-1001 Rīga, Latvia
0.02 km afstand

Meer lezen
Palīdzības iela 12

Palīdzības iela 12, LV-1001 Rīga, Latvia
0.05 km afstand

Meer lezen
Annas iela 21

Annas iela 21, LV-1001 Rīga, Latvia
0.05 km afstand

Meer lezen
Annas iela 2

Annas iela 2, LV-1001 Rīga, Latvia
0.05 km afstand

Meer lezen
Annas iela 2

Annas iela 2, LV-1001 Rīga, Latvia
0.05 km afstand

Meer lezen

Gerelateerde zoekopdrachten

Meer tonen in Rīga Parkeerkaarten Latvia Parkeren


Veelgestelde vragen:

Miera iela 2 is gevestigd op Miera iela 2, LV-1001 Rīga, Latvia, Rīga. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Minimumtarief (Ma-Vr 8:00-20:00; Za 9:00-17:00) ➜ EUR 0.40
1h (Ma-Vr 8:00-20:00; Za 9:00-17:00) ➜ EUR 1.50
elke extra 1h (Ma-Vr 8:00-20:00; Za 9:00-17:00) ➜ EUR 2.00
Feestdagen (Ma-Vr 8:00-20:00; Za 9:00-17:00) ➜ gratis
gratis buiten de vermelde uren

  • Accepteert creditcards
  • Accepteert mobiele betalingen

  • Miera iela 2 biedt 2 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Miera iela 2 is een parkeerplaats van het type: Op straat, Openlucht.

  • Miera iela 2 wordt beheerd door RP SIA „Rīgas satiksme”.

Telefoon: +371 67 605 843

.


Meer parkeren in Rīga Routebeschrijving Delen