Due Ponti Sporting Club : Via dei Due Ponti, 48/A, 00189 Roma, Italy


Beschikbare details van Due Ponti Sporting Club :




Naam: Naam

Due Ponti Sporting Club

Adres: Adres

Via dei Due Ponti, 48/A, 00189 Roma, Italy

Capaciteit: Capaciteit

295 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Due Ponti Società Sportiva Dilettantistica a r.l.

Contact: Contact

+39 06 333 9360

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 06:00–23:00
Dinsdag: 06:00–23:00
Woensdag: 06:00–23:00
Donderdag: 06:00–23:00
Vrijdag: 06:00–23:00
Zaterdag: 06:00–20:00
Zondag: 06:00–20:00

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto
Beperkingen Beperkingen
  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers


Prijzen bij Due Ponti Sporting Club

vast tarief (Ma-Vr 6:00-23:00; Za-Zo 6:00-20:00) ➜ gratis


Meer parkeren in Roma

Over Due Ponti Sporting Club :

Due Ponti Sporting Club is een parkeerlocatie aan Via dei Due Ponti, 48/A, 00189 Roma, Italy in Roma, Zwitserland. Er zijn 295 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+39 06 333 9360


Openingstijden :
Maandag: 06:00–23:00
Dinsdag: 06:00–23:00
Woensdag: 06:00–23:00
Donderdag: 06:00–23:00
Vrijdag: 06:00–23:00
Zaterdag: 06:00–20:00
Zondag: 06:00–20:00


In de buurt van Due Ponti Sporting Club:

Parking Fleming

Via Città della Pieve, 31, 00191 Roma, Italy
1.53 km afstand

Meer lezen
3 Largo Gerolamo Belloni

3 Largo Gerolamo Belloni, 00191 Roma, Italy
1.55 km afstand

Meer lezen
City Parking Vigna Clara

Via Cesare Ferrero di Cambiano, 80, 00191 Roma, Italy
1.59 km afstand

Meer lezen
City Parking Vigna Clara

Via Cesare Ferrero di Cambiano, 80, 00191 Roma, Italy
1.59 km afstand

Meer lezen
Via Giustino Fortunato, 15/A

Via Giustino Fortunato, 15/A, 00191 Roma, Italy
1.76 km afstand

Meer lezen
Garage Fleming

Via Bevagna, 43, 00191 Roma, Italy
1.79 km afstand

Meer lezen

Gerelateerde zoekopdrachten

Meer tonen in Roma Parkeerkaarten Italië Parkeren


Veelgestelde vragen:

Due Ponti Sporting Club is gevestigd op Via dei Due Ponti, 48/A, 00189 Roma, Italy, Roma. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 06:00–23:00
Dinsdag: 06:00–23:00
Woensdag: 06:00–23:00
Donderdag: 06:00–23:00
Vrijdag: 06:00–23:00
Zaterdag: 06:00–20:00
Zondag: 06:00–20:00

vast tarief (Ma-Vr 6:00-23:00; Za-Zo 6:00-20:00) ➜ gratis

  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto

  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers

  • Due Ponti Sporting Club biedt 295 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Due Ponti Sporting Club is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Due Ponti Sporting Club wordt beheerd door Due Ponti Società Sportiva Dilettantistica a r.l..

Telefoon: +39 06 333 9360

.


Meer parkeren in Roma Routebeschrijving Delen