P+R Weiden West : Aachener Straße 1420, 50859 Köln, Germany


Beschikbare details van P+R Weiden West :




Naam: Naam

P+R Weiden West

Adres: Adres

Aachener Straße 1420, 50859 Köln, Germany

Capaciteit: Capaciteit

655 plekken (+13 )

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Kölner Verkehrs-Betriebe AG

Contact: Contact

+49 221 5470

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto
Beperkingen Beperkingen
  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Max. gewicht 3,500 kg


Prijzen bij P+R Weiden West

24h ➜ gratis
max. parkeerduur 24h


Meer parkeren in Köln

Over P+R Weiden West :

P+R Weiden West is een parkeerlocatie aan Aachener Straße 1420, 50859 Köln, Germany in Köln, Zwitserland. Er zijn 655 gemarkeerde parkeerplekken. 13 daarvan zijn gereserveerd voor bezoekers met een handicap. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+49 221 5470


Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend


In de buurt van P+R Weiden West:

P+R Haus Vorst / Marsdorf

Emmy-Noether-Straße 12, 50858 Köln, Germany
3.38 km afstand

Meer lezen
P+R Stadion P2

Aachener Straße 1003, 50933 Köln, Germany
4.04 km afstand

Meer lezen
P+R Bocklemünd

Venloer Straße 1280, 50829 Köln, Germany
5.28 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

P+R Weiden West is gevestigd op Aachener Straße 1420, 50859 Köln, Germany, Köln. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

24h ➜ gratis
max. parkeerduur 24h

  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto

  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers

  • Max. gewicht 3,500 kg

  • P+R Weiden West biedt 655 parkeerplaatsen voor voertuigen. 13 van deze plaatsen zijn gereserveerd voor bezoekers met een handicap.

  • P+R Weiden West is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • P+R Weiden West wordt beheerd door Kölner Verkehrs-Betriebe AG.

Telefoon: +49 221 5470

.


Meer parkeren in Köln Routebeschrijving Delen