Merikatu 23 : Merikatu 23, 00150 Helsinki, Finland


Beschikbare details van Merikatu 23 :




Naam: Naam

Merikatu 23

Adres: Adres

Merikatu 23, 00150 Helsinki, Finland

Capaciteit: Capaciteit

6 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Op straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Helsingin kaupunki

Contact: Contact

+358 9 31022111

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Betaald parkeren met ticket

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert creditcards
  • Accepteert mobiele betalingen


Prijzen bij Merikatu 23

1h (Ma-Vr 9:00-21:00) ➜ EUR 2.00
gratis buiten de vermelde uren


Meer parkeren in Helsinki

Over Merikatu 23 :

Merikatu 23 is een parkeerlocatie aan Merikatu 23, 00150 Helsinki, Finland in Helsinki, Zwitserland. Er zijn 6 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+358 9 31022111


Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend


In de buurt van Merikatu 23:

Wecksellintie 4

Wecksellintie 4, 00150 Helsinki, Finland
0.03 km afstand

Meer lezen
Merikatu 23

Merikatu 23, 00150 Helsinki, Finland
0.04 km afstand

Meer lezen
Merikatu 23

Merikatu 23, 00150 Helsinki, Finland
0.05 km afstand

Meer lezen
Merisatamanranta 10

Merisatamanranta 10, 00140 Helsinki, Finland
0.07 km afstand

Meer lezen
Merisatamanranta 12

Merisatamanranta 12, 00150 Helsinki, Finland
0.08 km afstand

Meer lezen
Merikatu 29

Merikatu 29, 00150 Helsinki, Finland
0.08 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Merikatu 23 is gevestigd op Merikatu 23, 00150 Helsinki, Finland, Helsinki. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

1h (Ma-Vr 9:00-21:00) ➜ EUR 2.00
gratis buiten de vermelde uren

  • Accepteert creditcards
  • Accepteert mobiele betalingen

  • Merikatu 23 biedt 6 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Merikatu 23 is een parkeerplaats van het type: Op straat, Openlucht.

  • Merikatu 23 wordt beheerd door Helsingin kaupunki.

Telefoon: +358 9 31022111

.


Meer parkeren in Helsinki Routebeschrijving Delen