Valby Langgade 239 : Valby Langgade 239, 2500 København, Denmark


Beschikbare details van Valby Langgade 239 :




Naam: Naam

Valby Langgade 239

Adres: Adres

Valby Langgade 239, 2500 København, Denmark

Capaciteit: Capaciteit

12 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Op straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Københavns Kommune

Contact: Contact

+45 70 80 80 90

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Beperkingen Beperkingen
  • Geen beperkingen buiten de vermelde uren
  • Parkeerschijf verplicht


Prijzen bij Valby Langgade 239

vast tarief (Ma-Vr 8:00-22:00) ➜ gratis
max. parkeerduur 3h (Ma-Vr 8:00-22:00)
gratis buiten de vermelde uren


Meer parkeren in København

Over Valby Langgade 239 :

Valby Langgade 239 is een parkeerlocatie aan Valby Langgade 239, 2500 København, Denmark in København, Zwitserland. Er zijn 12 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+45 70 80 80 90


Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend


In de buurt van Valby Langgade 239:

Vestervang 6b

Vestervang 6b, 2500 København, Denmark
0.02 km afstand

Meer lezen
Valby Langgade 254

Valby Langgade 254, 2500 København, Denmark
0.03 km afstand

Meer lezen
Valby Langgade 262

Valby Langgade 262, 2500 København, Denmark
0.05 km afstand

Meer lezen
Valby Langgade 233

Valby Langgade 233, 2500 København, Denmark
0.05 km afstand

Meer lezen
Valby Langgade 251

Valby Langgade 251, 2500 København, Denmark
0.08 km afstand

Meer lezen
Valby Langgade 229b

Valby Langgade 229b, 2500 København, Denmark
0.09 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Valby Langgade 239 is gevestigd op Valby Langgade 239, 2500 København, Denmark, København. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

vast tarief (Ma-Vr 8:00-22:00) ➜ gratis
max. parkeerduur 3h (Ma-Vr 8:00-22:00)
gratis buiten de vermelde uren

  • Geen beperkingen buiten de vermelde uren
  • Parkeerschijf verplicht

  • Valby Langgade 239 biedt 12 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Valby Langgade 239 is een parkeerplaats van het type: Op straat, Openlucht.

  • Valby Langgade 239 wordt beheerd door Københavns Kommune.

Telefoon: +45 70 80 80 90

.


Meer parkeren in København Routebeschrijving Delen